די ג'יי, תקליטן

די ג'יי, תקליטן

בעלי האירוע נדרשים בעת ארגונו לבחירות מורכבות המשפיעות על אופי האירוע כולו.

מלבד בחירת המקום בו תיערך השמחה המשפחתית או אפילו האירוע העסקי שהיא משימה בפני עצמה, עליהם לבחור גם את הדי ג'יי שילווה את האירוע מתחילתו ועד סופו.

יש הממעיטים בערכו של הדי ג'יי ולא מקפידים בבחירתו, אבל חשוב להבין שתפקידו חשוב ביותר היות והוא האחראי על יצירת האווירה המתאימה באירוע. המוסיקה שינגן תשפיע על מצב רוחם של המוזמנים הרבים ובמידה והדי ג'יי מקצועי ומנוסה באירועים אלו, המוסיקה שלו תסחוף את כולם לקחת חלק פעיל באירוע שלכם.

אם בעבר, הוא נקרא תקליטן ובמסגרת תפקידו היה מנחה את האירוע ומכניס לתוכו קטעי קישור שונים, הרי שכיום כאשר מדובר באירועים פרטיים כמו חתונות, בר מצווה וכו' כמעט ולא שומעים את התקליטן מדבר אלא רק את המוסיקה שהוא משמיע.

ולכן, יש חשיבות רבה בבחירה של תקליטן היות והוא לא מדבר בזמן האירוע, הוא חייב להיות מנוסה מספיק כדי לקרוא נכון את הקהל ובהתאם לכך לגרום למעברי שירים מתאימים ולהשמיע את השירים הנכונים והמתאימים בדיוק לפי האווירה הקיימת על רחבת הריקודים.

מה שגורם עוד יותר למורכבות הבחירה היא כמובן עלות הדי ג'יי שמגיעה לאלפי שקלים עבור שירותיו באירוע.

כדי לקבל תמורה מלאה עבור התשלום וכדי ליהנות מאירוע מוצלח, יש להקפיד בבחירה על מספר דברים:

ראשית, יש לבחור את הדי ג'יי לפי המלצות, שכן אלו הן ההוכחות הטובות ביותר למקצועיותו ועל התרשמות האורחים לטובה ממנו.

שנית, חוות הדעת וההמלצות יסייעו לכם בסינון ויעמידו על הפרק שניים או שלושה תקליטנים אותם רצוי לבדוק.

פגישת היכרות עם התקליטן תעזור לכם להתרשם ממנו ומן הגישה המקצועית שלו.

חשובה במיוחד הכימיה עם הדי ג'יי היות והיא הבסיס לשיתוף פעולה ולהבנה הדדית.

כדאי במיוחד לבדוק את הדי ג'יי בזמן האירוע כדי להתרשם מעבודתו בפועל, נסו לבחון את עמדת התקליטן שלו, את הציוד, את הקצב והאווירה במקום ועל רחבת הריקודים ןהכי חשוב, הסתכלו על הרחבה אם היא תמיד מלאה או ברוב הזמן, לפניכם די ג'יי מקצועי ואיכותי והוא זה שיגרום לאירוע שלכם להיות שמח במיוחד.