הפקת אירועים בטבע

הפקת אירועים בטבע

אירועים משפחתיים וחברתיים הפכו לכל כך מורכבים עד שלארגן אותם באופן עצמאי כמעט בלתי אפשרי, או לכל הפחות הדבר מהווה אתגר לא פשוט. מה שהופך את האירועים הללו לפרויקט מורכב הוא מגוון האפשרויות האינסופי כמעט בכל היבט — החל ממיקום האירוע, המשך בתפאורה מיוחדת, הפקה מוזיקלית מהוקצעת, קייטרינג משובח, אפקטים מיוחדים ועוד. שאלת מיקום האירוע עולה מיד בהתחלה ומובן שבדרך כלל בעלי השמחה רוצים להיות מקוריים וייחודיים, וכבר בשלב זה מתברר שרצוי וכדאי לפנות לחברת הפקת אירועים, במיוחד אם הוחלט שהאירוע יתקיים תחת כפת השמיים.
במה כרוכה הפקת אירועים בטבע?

בניגוד לאירוע המתקיים באולם או גן אירועים, בחיק הטבע אין חיבור למים וחשמל, מטבח, שירותים, כלל הציוד והריהוט הדרושים, מערכות הגברה ותאורה, ואפילו חניה מסודרת. לכל הדברים הללו חייבים לדאוג מפיקי האירוע, וזאת לאחר שדאגו לקבל אישורים מהעירייה ומהמשטרה שמתירים להם את האירוע במיקום שנבחר. בנוסף, חברת ההפקה דואגת גם למוזיקה, לקייטרינג (שמגיע עם כל הציוד הנלווה), לצלם, ואפילו לסלון לכלות. למעשה מדובר בהפקה שמצריכה שירות מקצועי עם הרבה ניסיון כדי שהכל ילך למישרין.

כיצד בוחרים חברת הפקת ל הפקת אירועים בטבע

עיברו על אתריהן של חברות הפקה באינטרנט, בדקו מה הן מציעות ועד כמה הן יסודיות וכמה ניסיון יש להן . כמו כן חשוב למצוא המלצות של לקוחות קודמים. הפגישה עם נציג החברה אמורה להשלים את תמונת ההתרשמות שלכם. חשוב לברר עם הנציג אפשרות שיזמינו שירותי פינוי גרוטאות, גזם ופסולת ע"י חברת פינוי בתים מהשטחבויתקייםהאירוע. חברות פינוי בתים נענות במהירות לקריאה , ומפנות מהשטח את המפגעים לאתרי פסולת מורשים. ולבסוף כמובן נשארת שאלת המחיר והתקציב העומד לרשותכם.

סוגי אירועים בטבע

קיימות הרבה מאד אפשרויות לחגוג אירוע בחיק הטבע ובשלל סגנונות. לטבע פנים רבות שמזמנות לנו אופציות שונות ומגוונות, ואלו אחדות מהן:

* אירוע על חוף הים, ממש תחת כפת השמיים, לא מתאים בכל עונה. * אירוע בקרחת יער, גמיש יותר מבחינת העונה בגלל הצל. * אירוע בתוך מערה — כגון מערות בית ג'וברין. * אירוע במדבר וזו באמת הפקה גרנדיוזית בגלל המרחק הגאוגרפי.

לסיכום, אין אירוע, גרנדיוזי ככל שיהיה, שחברת הפקה טובה ומקצועית לא תוכל להרים. הפקת אירועים היא מקצוע קשה ומאתגר, וככל שצוברים יותר ניסיון ומפיקים יותר אירועים מיוחדים כך הצלחת האירועים עולה.

אתר מושלם לחתונה בטבע חתונה בטבע