להתחתן בשנת 2015

להתחתן בשנת 2015

בשנה הנוכחית אנו עדים למגמה חדשנית בעולם החתונות שמזוהה עם הפקה של אירועים יותר קטנים. כיום זה דבר שבשגרה להיות מוזמנים אל אירועי חתונות מצומצמים באזור השרון, בירושלים וסביבתה ובכל מקום אחר בארץ. הרבה יותר זוגות מעדיפים כיום להוציא אל הפועל אירוע איכותי בסימן אינטימי במקום להפיק אירוע ענק עם המון משתתפים. מכיוון שחתונות קטנות החלו להתפשט ולתפוס תאוצה לאחרונה, אירועים מעין אלו החלו להתעצב ולהתגבש בהדרגה ודרך כך זוכים גם לשלל רעיונות חדשים וגישות מתקדמות.

מדוע יותר זוגות מעדיפים כיום לערוך חתונות קטנות?

מעניין לראות כי הסיבה המרכזית בקרב רוב הזוגות לקיים חתונה מצומצמת לא נובעת דווקא מהרצון לחסוך בהוצאות הכספיות. בימים אלו, זוג צעיר שמחפש אחר אולם לחתונה קטנה, בדרך כלל מבקש להרים חתונות בוטיק מושקעות ואיכותיות בעלות ממדים קטנים שיעניקו הזדמנות נהדר לפנק את קהל האורחים ולהתייחס לכל אחד מהם בצורה אישית ונפרדת. מלב זאת, הקמת חתונות קטנות, מאפשרת גם מידה יותר גדולה של יצירתיות שתבוא לידי ביטוי בייחודיות ובמקוריות של האירוע.

בחירת מקום האירוע

הגורם המרכזי אשר משפיע על היכולת להרים חתונה מקורית ומושקעת הוא ללא עוררין המקום שבו נבחר לערוך את החתונה. על אף המאמצים של אולמות אירועים גדולים לחדור אל תוך הנישה של חתונות קטנות, הגישה שבה הם נוקטים היא עדיין באופן מפתיע כוללנית והרבה פחות אישי. על כן, ובתור התחלה אם ברצונכם למצוא אולם לחתונה קטנה באזורי הארץ השונים, כדאי לחפש אחר אולמות ייעודיים לאירועים קטנים ואינטימיים. וכמובן שעדיף לשכור שירותים של אולם הממוקם באזור יפה וייחודי בארץ.

עיצוב וקולינריה

גם לעיצוב האירוע ישנה חשיבות רבה במסגרת הפקת חתונות קטנות. העיצוב חייב גם הוא להלום את הקונספט המצומצם והפרטי של החתונה דרך שילוב אלמנטים דקורטיביים שונים כמו פרחים בכפר יונה, כלי הגשה ייחודיים בהתאמה לשולחנות, שילוב אביזרי נוי מקוריים וכן הלאה. מאפיין חשוב נוסף הוא האוכל, כאשר יש להעדיף מנות גורמה שנעשו על ידי שף לאירועי חתונה קטנים, ולא מבחר עשיר יתר על המידה של מנות אוכל שונות.