שמלות כלה וערב

שמלות כלה וערב, אצל המעצבת רינה בהיר

חיינו מוקפים אירועים פרטיים משמחים כמו חתונות ושלל שמחות. הלבוש האופטימאלי עבור כל אישה באירועים אלו הוא כמובן שמלות ערב. גולת הכותרת של כל מעצב אופנה הוא שמלות כלה וערב עליהן הוא שוקד ועמל מדי יום. שמלות אלו הן תמיד הנושא החם והמדובר בכל אירוע ולכן כל מעצב רוצה ששמלות כלה וערב שהוא אחראי להן תהיינה היפות והבולטות ביותר בכל אירוע.

מדי שנה מציגים המעצבים את השמלות בקולקציות ומנסים לכלול בהן כמה שיותר עיצובים ייחודיים כדי לקלוע לטעמן של נשים רבות.

בעקבות ריבוי המעצבים בישראל נוצר מבחר רב של דגמים בשמלות כלה וערב, מבחר זה אמנם מקשה על הבחירה אך גם מבטיח לכל אישה שהיא תימצא שמלה לשביעות רצונה המלאה מבין שלל הדגמים הקיימים.

שמלות הכלה והערב נבדלות זו מזו לא רק בסגנון העיצוב שלהן, אלא גם בבדים מהן הן עשויות ובתוספות של השמלות הבאות לידי ביטוי באביזרים או אבני חן המתווספים אליהן.

בבחירת שמלות כלה או שמלות ערב יש להקפיד על כמה כללים:

ראשית, יש לבחור שמלה שתחמיא לנתוני גופך. הדוגמא הבולטת לכך היא בדי השיפון הרכים והנופלים שמתאימים גם לנשים עגלגלות.

בחרי שמלה שאת מתחברת אליה לא רק מבחינת הסגנון אלא מבחינת מה שהיא משדרת.

אם השמלה קולעת לטעמך ואת מרגישה בה הכי נוח שאפשר את תיראי נינוחה וכידוע האישה תמיד יפה כשנוח לה.

כיצד תוכלי להתרשם מהעיצובים הקיימים ולבדוק מה קולע לטעמך?

ובכן, רצוי לעיין באתרי המעצבים ובקטלוגים השונים כדי לקבל מושג לגבי הטרנדים החמים הקיימים באופנת שמלות כלה וערב. מעיון זה תתרשמי לא רק משמלות כלה וערב אלא גם מהאיפור ומעיצובי השיער שעשויים להתאים לך ולשמלה שתיבחרי.

כדי להשוות מחירים ולוודא שאת משלמת מחיר ראוי ולא מופרז, כדאי שתבדקי עם מעצבים נוספים וערכי סקר שוק ביניהם. לעיתים עיצוב שמלת כלה או ערב כולל גם עיצוב שיער או איפור ולכן יש לחשב את העסקה כולה מול הצעתו של מעצב אחר.
והכי חשוב בתהליך הוא לשתף את המעצב בתחושותייך מהשמלה ובהעדפות אישיות, רק שיתוף פעולה מלא יוביל אותך לעבר השמלה הנכספת שתסחוף את מבטי ההשתאות של כולם מסביבך.

מעצבת העשור שלנו היא ללא ספק רינה בהיר 03-6855582 לחצי לאתר הבית של רינה בהיר http://www.rina-bahir-wedding.com

למעוניינת בבניית ציפורניים לחתונה (מחיר מיוחד לכלות) לחצי גלית בניית ציפורניים