תקליטנים

תקליטנים, תקליטנים לאירועים, תקליטנים לחתונה

מבין כל ההכנות והסידורים הדרושים לחתונה או לאירוע שלכם, עולה הבחירה החשובה בה נדרשת בחירה קפדנית ביותר

בחירה בתקליטנים טובים ומנוסים היא הבסיס לערב מוצלח, שמח ומהנה במיוחד, בעוד שבחירה בתקליטנים חסרי ניסיון או חסרי מקצועיות עלולה להוביל לנפילת הערב לטמיון.

היות ובארגון אירוע מושקעים משאבים כלכליים רבים חשוב לעשות את הבחירות הנכונות כדי לקבל תמורה מלאה עבור כספכם ולהשיג את האירוע עליו תמיד חלמתם.

תפקיד התקליטנים באירוע הוא ליצוק תוכן מוזיקלי מתאים מתחילת הערב ועד סופו בהתאם לחלקי האירוע השונים: קבלת פנים, ארוחה, חלק הריקודים על הרחבה ולקראת סיום האירוע.

בישראל קיימים תקליטנים רבים המבטיחים לכם אירוע בל יישכח עם מוסיקה מהפנטת מתחילת הערב ועד סופו. כולם מתהדרים בניסיון בעשרות ומאות אירועים וכולם יבטיחו אירוע משמח בלי להתפשר על האיכות. אז כיצד בודקים שאכן מדובר בתקליטנים מקצועיים?

העצה הטובה ביותר היא לא להתרשם ממילים מפוצצות אלא לבדוק את המשמעות בשטח. חובה לבדוק תקליטנים בעת עבודתם כדי להתרשם מניסיונם וממקצועיותם על גבי הרחבה.

התייחסו לעמדה של התקליטן, לציוד שלו, למעברים בין השירים, לעלייה ההדרגתית בקצב של המוסיקה וכמובן הביטו אל הרחבה: רחבה שנראית מלאה מעידה על תקליטן מוצלח שהקים אותם מכיסאותיהם כדי לשמוח יחד עם בעלי השמחה.

המלצות הן עוד דבר חשוב שעשוי לסייע לכם בהחלטה. שאלו מכרים ובני משפחה אם זכור להם מאירועים בהם נכחו תקליטן שהיה טוב במיוחד. המלצה טובה היא הוכחה למקצועיות התקליטנים ועשויה לקצר את החיפושים ולחסוך לכם זמן יקר.

השלב הבא יכלול חתימה על החוזה במידה והתקליטנים היו לשביעות רצונכם. הקפידו על כך שכל הפרטים יהיו רשומים לרבות מחיר העסקה הסופי.

לאחר סגירת החוזה עליכם להיפגש עם התקליטנים כשבועיים לפני המועד כדי לתאם קו מוסיקלי אותו תירצו לאורך הערב: הקפידו לומר במדויק אילו שירים אתם מעדיפים ואלו שלא כדי לתת לתקליטן איזו שהיא הנחת יסוד לגבי הכיוון המוסיקלי שלכם. יחד עם זאת לא מומלץ להכתיב להם את כל סדר הערב היות ותקליטנים מקצועיים יודעים לקרוא את הקהל ולזרום איתו.